Aktualności

CZERWIEC

CZERWIEC

Czerwiec rozpoczęliśmy festynem rodzinnym z okazji Dnia Mamy i Taty. W tym roku temat przewodni to „Na indiańskim szlaku”. Po pięknych występach artystycznych przedszkolaków, pełnych uniesień i wzruszeń, na wszystkich czekała moc atrakcji.

MAJ

MAJ

Maj rozpoczął się w naszej placówce bardzo aktywnie i w sportowym stylu. Już 6 maja nasze przedszkole włączyło się w X Jubileuszową edycję Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków „SPRINTEM DO MARATONU”. To wyjątkowe wydarzenie organizowane przez wydawnictwo „Bliżej przedszkola” ma na celu  promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród najmłodszych.

KWIECIEŃ

KWIECIEŃ

2 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Dzień ten jest jednocześnie dniem urodzin Hansa Christiana Andersena, duńskiego baśniopisarza. Na wybór patrona tego dnia miał wpływ fakt, że napisane przez niego baśnie znane są na całym świecie. Przeczytane po raz pierwszy w dzieciństwie zapadają głęboko w pamięć i zostają z nami przez całe dorosłe życie.

MARZEC

MARZEC

W tym roku miesiąc marzec przywitał nas piękną, słoneczną pogodą. Dzieci nie mogąc się doczekać nadejścia wiosny wybrały się na spacer w poszukiwaniu jej oznak. Biedroneczki i Pracowite Pszczółki odwiedziły ogródki działkowe, gdzie udało im się zaobserwować pojawiające się na drzewach i krzewach pąki, leszczynę, bazie kotki oraz pierwsze wiosenne kwiaty tj. przebiśniegi, krokusy i sasanki, a także usłyszeć i zobaczyć ptaki powracające z ciepłych krajów.

LUTY

LUTY

Miesiąc luty przywitaliśmy w karnawałowym nastroju, gdyż odbył się długo wyczekiwany przez wszystkich Milusińskich bal przebierańców. Przedszkolaki pięknie wystrojone korzystały z propozycji przygotowanych przez animatorkę. Były tańce, zabawy, odwiedziny Olafa i Sky oraz czerwony dywan dla wszystkich naszych małych gwiazd, a także pyszny poczęstunek przygotowany przez Panie kucharki.

Skip to content